Trasa listopad 2019      Edycja 2012      Wykonawcy 2012
Made in Warsaw
 
Łukasz Jakubowicz -  organy Hammonda i inne instrumenty klawiszowe, współorganizator koncertu.
Charyzmatyczny organista i pianista rockowy. Znakomity kontynuator stylu Jona Lorda. Założyciel zespołu Panteon. Więcej na www.lukaszjakubowicz.art.pl
 
 
 
 
Adam Panasiuk - vocal, współorganizator koncertu.

Wokalista obdarzony nieprzeciętnym głosem, doskonale brzmiącym w wysokich rejestrach.
 
 
 
Robert Kazanowski - gitara
 
Ponad 8 lat doświadczenia na scenie i w studiu. Muzyk takich zespołów jak Black&White czy, obecnie, Night Mistress. Główne inspiracje: Satriani, Eric Johnson, Ritchie Blackmore.
 
 
 
Zeus - bas
 
Basista, kompozytor, aranżer. Miłość do muzyki i rock n' rolla wypił niewątpliwie z "mlekiem matki". Od dziecka tańczył przy winylach, by w wieku 11 lat chwycić za gitarę klasyczną. Po 2 latach z nią romansu, napotkał gitarę basową i po dziś dzień jest już ona jego "żoną". Za nim ok 100 koncertów na polskich scenach klubowych i festiwalowych. Kształcił się w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy.
 
 
 
 
 
 
 
Jakub Mikulski - perkusja  
 
Perkusista, muzyk sesyjny, pasjonat rysunku, dinozaurów oraz gitary (!). Współpracował z takimi zespołami jak: Indygo, Archangelica, Newtones, Sellisterium. Na koncie ma dwie trasy koncertowe po Chinach z zespołem Roan. Kuba spełnia się także jako nauczyciel w warszawskiej Akademii Rocka.
 
.
 
 
 

Wiktor Jakubowicz - realizacja dźwięku i opracowanie akustyczne koncertu.
 
Doświadczony akustyk i realizator dźwięku. Współpracujący z zespołami Panteon, Zderzenie, PGR i inne. Pracuje przy nagłaśnianiu koncertów, oraz przy produkcji płyt.
 

Jako support wystąpił zespół PGR