Made in Warsaw   VII Memoriał Jona Lorda
Tribute to Deep Purple & Purple Night
Edycja 2018
 
20 października 2018
klub Hybrydy WarszawaZmiana miejsca, zmiana klimatu: tegoroczny Memoriał to pod wieloma względami powrót do korzeni tej inicjatywy. Granie bardziej organiczne, nastawione na muzykę, w mniejszym klubie, gdzie kontakt na linii muzycy-publiczność jest też inny, bez plejady gości (aczkolwiek oni też się pojawią). Po ostatnich, pełnych wspaniałych nazwisk edycjach, czas na chwilę oddechu i zmianę koncepcji artystycznej. Czy to się uda? Okaże się 20 października w Hybrydach:) 

W tym roku będziemy świętować 45-lecie wydania słynnego albumu koncertowego "Made in Japan", który unieśmiertelnił Deep Purple i do dziś jest wzorem rockowej koncertówki. Na VII Memoriale Jona Lorda zagramy program tego albumu w całości, starając się oddać atmosferę koncertów Purpli z tamtych lat - pełnych improwizacji i muzycznych niespodzianek. Oprócz tego pojawią się także utwory nowsze, lecz również doskonale znane.

Przygotujcie się na niespodzianki i zarezerwujcie sobie więcej czasu, gdyż zostaniemy po koncercie w klubie na ciąg dalszy zabawy.
 
Gospodarz imprezy
Made in Warsaw w składzie:
  • Łukasz Jakubowicz  instrumenty klawiszowe
  • Robert "Kazon" Kazanowski gitara
  • Dariusz Goc  gitara basowa
  • Sebastian Wojciechowski  perkusja
  • Jasiek Popławski wokal
Kierownictwo artystyczne i produkcja
Łukasz Jakubowicz
Kierownictwo techniczne i nagłośnienie
Wiktor Jakubowicz
Organizacja
Agencja Koncertowa Made in Warsaw
dyrektor organizacyjny Zbigniew Jakubowicz
 
 18:00 - wejście
 20:00 - Support
 21:00 - koncert - Made in Warsaw gra "Made in Japan"
 po koncercie rockoteka
 
 Bilety:
 30 zł przedsprzedaż
 40 zł w dniu koncertu

 
 
Miło nam poinformować, że w corocznej ankiecie "Teraz Rocka" w 2018 roku w kategorii "Koncert roku" zajęliśmy 9. miejsce! Dziękujemy za głosy! Mimo, że to 2 oczka niżej niż w zeszłym roku, to jednak konkurencja absolutnie topowa - Hey, Coma, Kult czy Riverside to potęgi od lat. A my skromnie przycupnęliśmy sobie wśród nich:)
Sed placerat scelerisque ras interdum sollicitudin ante. Sed placerat scelerisque magna.Vestibulum rutrum nibh a eros. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Pellentesque nonummy, lorem non elementum consequat, velit diam iaculis erat, eget venenatis neque dui sed ligula.

Sed placerat scelerisque

Nulla eget leo. Cras interdum sollicitudin ante. Sed placerat scelerisque magna.Vestibulum rutrum nibh a eros. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Pellentesque nonummy, lorem non elementum consequat, velit diam iaculis erat, eget venenatis neque dui sed ligula.